קצת עלינו

הצוות של קבוצת סטארק מעניק שירותי אספקת לידים וכיסוי דיגיטלי מקיף במיקור חוץ ללקוחות B2B ו-B2C בדיגיטל לחברות וארגונים מובילים בארץ ובעולם, המגדילים באופן עקבי את ההכנסות הודות למערך השיווק הדיגיטלי המדויק שלנו. הצוות מורכב ממומחים בעלי ניסיון עשיר בדיגיטל בתחומי:

 שיווק ממומן, בניית אתרים לארגונים וחברות בתחומי המסחר אלקטרוני יחד עם מומחי  אפיון ועיצוב חווית משתמש UI &UX, ניהול IT ומערכת ניהול לקוחות (CRM), קידום אתרים אורגני (SEO), ניתוח נתונים- אנליטיקה, ניהול פרסום במנועי חיפוש ורשתות חברתיות. שילוב תחומים אלו תחת קורת גג אחת מאפשר לנו לייצר פעילות בין תחומית בעולם הדיגיטל ולספק ללקוחות את המענה המקצועי הטוב ביותר

האני מאמין

אנו כאנשי שיווק דיגיטלי מודרני כאחד נדרשים לשלב בין הצדדים ההומניים היצירתיים לבין הצדדים הריאליים והמדידים. עלינו להוביל תהליכים יסודיים ותמיד לקרוא תיגר על המוסכמות.
חלק יסודי ומהותי בין לקוחותינו לבינינו הוא האמון,

לכן אנחנו יוצרים בסיס איתן של שקיפות ופתיחות עם רמת שיתוף ויכולת הקשבה גבוהה ביותר.
בעולם דינמי ורווי שינויים מהירים, אפשר וכדאי לסמוך על שותף השיווק הדיגיטלי שלכם, כדי שתוכלו להגשים את מטרות החברה שלכם. אנו שמחים להביא לידי ביטוי את היכולת שלנו לחשוב מחדש ומחוץ לקופסה עבור כל פרוייקט ולקוח.

מעוניינים בלידים חמים ? להצעת מחיר השאירו פרטים

המומחיות שלנו

עיקר המומחיות בעולם השיווק הדיגיטלי יש צורך חזק מאוד להכיר ולעשות שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק, עם שימוש חכם בדאטה וביצוע אנליטיקה וניתוח נתונים מעמיק בהתמדה בעזרת הכלים והמערכות המתקדמת ביותר בענף. אנו מבצעים שיקוף של כלל הכלים שאנחנו מעמידים לרשותכם והכל במסך שמרכז את כל המידע ובמקום אחד.

הערכים שלנו

1. שום אתגר לא עוצר אותנו .
2. לא מפחדים מעבודה קשה
3. עושים הכל בשקיפות עם הלקוח צעד אחר צעד
4. אצלנו מקפידים לדבר בגובה העיניים
5. החזון שלך הוא המשימה שלנו.
6.אם זה לא פשוט זה פשוט לא עובד

צרו קשר